#Daj się ukwiecić! Spraw odrobinę kwiatowej przyjemności bliskiej osobie..lub sobie!

Jak zamówić?
Skorzystaj z formularza poniżej, napisz maila lub zadzwoń. Wybierz inspiracje i określ swój budżet. Jeśli nie wiesz, które kwiaty pasują najlepiej na daną okazję – daj znać! Pomożemy!
Bukiety wijemy także od ręki – możesz przyjść też stacjonarnie i wybrać kwiaty na miejscu.

Jak wybrać kwiaty?
Spójrz na propozycje poniżej! Zdjęcia bukietów, to przykłady zrealizowanych zamówień. Pracujemy głównie na sezonowych kwiatach, więc nie zawsze mamy możliwość odtworzenia bukietu 1:1. Kwiaty dostosowujemy do aktualnego asortymentu oraz wskazanego budżetu.

Orientacyjne ceny bukietów:
XS – 50 zł / S – 80 zł / M – 150 zł / L – 250 zł / XL- 350 zł / XXL 500 zł
*poniżej w galerii ceny konkretnych bukietów – oczywiście możemy to dostosować pod Twoje możliwości! Pamiętaj, że zdjęcie może  inaczej oddawać faktyczny rozmiar kwiatów.

Dostarczamy kwiaty!
Realizujemy dostawy na terenie Krakowa. Koszt dostawy to 15 – 35 zł* zależnie od odległości. W celu dostawy potrzebujemy: danych adresata (imię, adres, nr kontaktowy) oraz wskazania preferowanych godzin dostarczenia (przedział minimum półgodzinny). Jeśli wysyłasz kwiaty dla kogoś, nie zapomnij o treści bilecika (możemy wypisać także w obcym języku!).
*odległość od Kwiatobrania w jedną stronę:
do 2 km = 20 zł / do 4,5 km = 25 zł / do 10 km = 30 zł / powyżej 13 km = 35 zł

Kwiaty z Kwiatobrania są już u Ciebie? To cudownie! Mam nadzieję, że umilą Ci najbliższe dni. Podetnij końce przed włożeniem ich do wazonu. Pamiętaj, aby wymieniać wodę, aby cieszyć się bukietem jak najdłużej.

kontakt@kwiatobranie.pl
570 395 943